دندانپزشکی زیبایی در فاطمی

کلینیک دندانپزشکی تخصصی دکتر صالح در محدوده فاطمیدندانپزشکی زیبایی فاطمی

دندانپزشکی زیبایی فاطمی ، دندان‌پزشکی زیبایی از تخصص‌هایی است که متقاضیان بسیار زیادی دارد. افراد زیادی به دنبال یافتن دندانپزشک مناسب در محدوده مورد نظر خود هستند، تا با صرف زمانی کم و در نزدیکی محل زندگی خود، به بهترین و ممتازترین خدمات دندانپزشکی دسترسی داشته باشند. امروزه با گسترش اینترنت به راحتی می توان دندانپزشکان ممتاز و کاربلد را در هر نقطه ای شناسایی کرد، و درمان و زیبایی دندان های خود را به آن ها سپرد. کلینیک دندانپزشکی دکتر صالح در خیابان فاطمی تهران قرار گرفته است و آماده‌ی ارائه انواع خدمات تخصصی و عمومی به بیماران عزیز است.در این کلینیک، با رعایت کامل نکات بهداشتی و بهره گیری از باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد مصرفی، بهترین خدمات درمانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

محیط دندانپزشکی

فضای دندانپزشکی دارای تهویه مناسب است و برای جلوگیری از آلودگی در محیط دندانپزشکی، تمامی سطوح، ابزارها و لوازم به بهترین شکل ضد عفونی و استریل می شوند.برای این کار از پیشرفته‌ ترین دستگاه های استرلیزاسیون مرکزی (CSR) استفاده می شود.

دندانپزشکی زیبایی در فاطمی

خدمات زیبایی

دندانپزشکی زیبایی با بررسی و انتخاب یک طرح درمانی برای بیمار آغاز می شود، سپس با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات، عیوب دندان برطرف می شود تا خطرات احتمالی به حداقل برسد و تناسب کامل میان فک و دهان و دندان ایجاد شود.

دندانپزشکی کودکان

علاوه بر بهداشت، چون در کلینیک دندانپزشکی کودکان اطفال انجام می‌گیرد، رنگ‌آمیزی و فضای مطب و رفتار کادر درمانی به گونه ای است که کودک دچار استرس نشود و از حضور در مطب احساس آرامش کند. این احتمالا اولین تجربه کودک در مطب دندانپزشکی است، پس حتما بهتر است به یک دندانپزشک خوشنام مراجعه کنید.

اندو (درمان ریشه)

ریشه درمانی زمانی نیاز است که پالپ نرم دندان عفونت کرده و دندان درد می گیرد. در این صورت، برای این که دندان در دهان حفظ شود و درد نیز مرتفع گردد، دندانپزشک روش اندو یا عصب کشی را به کار می برد. معمولا برای درمان ریشه به دو تا سه جلسه ملاقات با پزشک نیاز خواهد بود.

اصلاح طرح لبخند

همه‌ی افراد لایق یک لبخند زیبا و دلنشین هستند.برای رسیدن به لبخند مطلوب، دندانپزشک اصلاحاتی در فرم لثه و فاصله و اندازه‌ی دندانها انجام می دهد تا تناسب لازم در طرح لبخند حاصل شود.

ترمیم دندان

به احیا و کنترل پوسیدگی‌ها و مشکلات دندان، ترمیم دندان گفته می شود. در ترمیم دندان بافت پوسیده را جدا کرده و با کامپوزیت و آمالگام جایگزین می‌کنند.

کاشت دندان (ایمپلنت)

ایمپلنت به پیج‌های ساخته شده از تیتانیوم گفته می‌شود که برای جایگزین کردن دندان در استخوان فک کاشته می‌شود.

پروتزهای ثابت و متحرک

پروتز ماده‌ای مصنوعی است که برای جایگزین‌ کردنِ افتادگی دندانها استفاده می‌شود. پروتزها ممکن است ثابت باشند، مثل روکش و تاج و بریج دندان، یا متحرک باشند، مثل دندانهای مصنوعی.

ارتودنسی ثابت و متحرک

ارتودنسی نظم دادن به دندانها به‌وسیله‌ی سیم و براکت و غیره است، و به دو صورت ثابت یا متحرک قابل انجام است که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد.

جراحی فک و صورت

برای برطرف کردن ناهنجاری های اسکلت فک که مادرزادی یا ناشی از بیماری و تصادف است، فک بیمار تحت جراحی قرار می گیرد. با انجام جراحی، جلوآمدگی و عقب‌رفتگی فک اصلاح می شود و عملکرد مفاصل فک بهبود می یابد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر صالح

کلینیک دندانپزشکی دکتر صالح  در محدوده ی خیابان فاطمی تهران واقع شده است و خدمات تخصصیِ درمانی و زیبایی را با بالاترین استانداردهای روز دنیا ارائه می دهد.

سوالی دارید

اکنون با ما تماس بگیرید

آدرس : تهران – خیابان فاطمی – قبل از خیابان ولیعصر – جنب مترو جهاد – کوچه غزالی – پلاک 12 – طبقه 5


شماره های تماس

۵۴۹۰۲ (۳۰ خط)
۸۸۴۹۹۳۱۴ (۱۰ خط)


دنبال کنید

فعالیت ما را

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشیدطراحی و پشتیبانی توسط گروه نام گستران میباشد